Boże Narodzenie

Boże Narodzenie 2017

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym wszyscy przygotowujemy się do spotykań w gronie rodzinnym przy wigilijnym stole, gdzie będziemy składać sobie najlepsze życzenia i łamać się opłatkiem.

Dlatego tradycją naszej szkoły są spotkania wigilijne przygotowane przez uczniów wraz w wychowawcami klas w ostatnim dniu nauki i przypomnienie naszych polskich tradycji świątecznych. W tym dniu społeczność szkolna miała możliwość obejrzenia przedstawienia jasełkowego pt. „Kolęduje Tobie moje serce”. Przygotowali je uczniowie klas III i IV pod opieką p. Danuty Horszczaruk. W dalszej części odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów, którzy aktualnie kształcą się wokalnie w zespołach Gloria i Gloria 2 pod kierunkiem p. Małgorzaty Sakowicz. Tradycyjnie na tę uroczystość były zaproszone Panie emerytki oraz               o. Wojciech Gwiazda- miejscowy proboszcz. Na zakończenie dyrektor szkoły p. Andrzej Stanicki złożył wszystkim serdeczne życzenia- zdrowych, wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018.